здача в оренду спецтехніки
по Волинській області
Волинська область,
м. Ківерці, вул. Шевченка, 20 б
(050) 205-84-74
(066) 359-38-38
Ми пропонуємо оренду спецтехніки
У наших фахівців величезний досвід роботи з виконання як стандартних так і не стандартних робіт. Вартість надаваних послуг з оренди будівельної спецтехніки є доступною. Це вже встигли оцінити наші постійні клієнти.

Оренда у Волинській області - це основний напрямок нашої діяльності, але при необхідності і за Вашим бажанням готові надати техніку і в інші регіони України .
Подача техніки на об'єкт - безкоштовно!
Працюємо оперативно - не затягуємо час виконання завдань.
Умови оренди спецтехніки та ціни оренди спецтехніки обговорюються індивідуально.
Ми пропонуємо надання послуг різноманітною спецтехнікою:
 • Автомобілями з кранами маніпуляторами
 • Самоскидами
 • Екскаваторами
 • Фронтальними навантажувачами
 • Автомобілями з кранами маніпуляторами
АВТОМОБІЛІ З КРАНАМИ МАНІПУЛЯТОРАМИ
Для того, щоб організувати доставку будівельних матеріалів на ділянку, природно, потрібна спеціальна техніка. Оренда крана маніпулятора для багатьох виявилася найбільш зручним варіантом у даному випадку. Крім звичайних будматеріалів ми здійснюємо перевезення габаритних технічних пристроїв і конструкцій, нестандартних вантажів, таких як: торгові павільйони та кіоски, гаражі та будівельні вагончики, що можливо завдяки наявності в нашому парку спеціального обладнання для їх захоплення і надійного кріплення.

Автомобілі з кранами-маніпуляторами – це особливий вид спецтехніки. Фактично, це багатофункціональна машина яка об’єднує в собі можливості звичайної вантажівки та автокрана. Перевезення вантажів з допомогою автомобілів оснащених крано-маніпуляторними установками має ряд переваг у порівнянні з традиційним використанням вантажних автомобілів і автокранів:
 1. Менша собівартість перевезення за рахунок того що використовується лише одна одиниця техніки.
 2. Менші затрати часу на перевезення, оскільки не потрібно узгоджувати час роботи вантажного автомобіля і автокрана чи навантажувача.
 3. Потрібна менша площа для виконання робіт
 4. Можливість виконання підйомних робіт при умовах в яких не можливо використати кран (під низькими деревами, лініями електропередач, в низьких приміщеннях, складах тощо).
ЕСКАВАТОРИ
Без цих машин не можна уявити практично всі будівельні роботи. Та що робити, якщо потрібен універсальний помічник, а коштів не вистачає. Відповідь є: необхідно орендувати екскаватор навантажувач Екскаватор – це модель спецтехніки, яка сьогодні в усьому світі є незамінною під час виконання землерийно-траншейних робіт. Ніхто не буде заперечувати, що успішні роботи на землі – це вагома доля для успішного майбутнього будівництва. Тому екскаватори користуються дуже великим попитом у сучасних будівельників, та і не тільки.

Екcкаватор незамінний при виконанні наступних робіт:
 • Копання траншей, котлованів, фундаментів, вигрібних ям і т.п.
 • Планування ділянок, доріг
 • Навантаження різних матеріалів (піску, щебеню, грунту і т.п.)
 • Розчищення територій
 • Корчування дерев.
САМОСКИДИ
Самоскид – це вантажний автомобіль з кузовом, що механічно (як правило, гідравлічно) нахиляється для вивантаження вантажу. Цей автомобіль використовується не лише при будівництві – для перевезення сипких будівельних матеріалів (таких як гравій, пісок, щебінь, земля), будівельного сміття, а також в галузях комунального та сільського господарства для вивезення снігу, риття котлованів, будівництві доріг, роботи в полях, тощо. Відмінність самоскида від бортового автомобіля полягає у платформі, що відкидається у різні сторони, що дає змогу полегшити і зекономити час відвантаження. Ми пропонуємо вам послуги як звичайними самоскидами, так і самоскидами із грейферним ковшем, за допомогою якого легко завантажуються різні довгомірні і кускові матеріали: колоди, металевий лом і т.д. Особливою первагою такого самоскида є те, що він може застосовуватись при розробці грунтів нижче і вище рівня його стоянки, а також деяких інших видів робіт – риття глибоких котлованів, очищення ставків і каналів.
ФРОНТАЛЬНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ
Фронтальний навантажувач – це універсальна самохідна спецтехніка, що є різновидом ковшового навантажувача, призначений для захоплення, навантаження і транспортування різних матеріалів, а також для виконання кар'єрних і землерийних робіт. Фронтальний навантажувач здатний транспортувати вантажі, буксирувати різне обладнання на невеликі відстані.


Запрошуємо до продуктивної взаємовигідної співпраці!
Наші головні переваги:
 1. Власна база спеціальної будівельної техніки.
 2. Автопарк нашої компанії представлений європейськими моделями спецтехніки, а регулярність техобслуговування дає можливість утримувати цілий рік всі авто у відмінному стані.
 3. Ми приймаємо замовлення 7 днів в тиждень без обідньої перерви і ми не беремо додаткову плату за виїзд маніпулятора, ескаватора у вихідні дні.
 4. У нас працюють водії з багаторічним досвідом роботи, що добре орієнтуються, як в межах міста Луцьк, так і в області загалом, і які виконають Ваше замовлення максимально швидко та професійно.
 5. Низькі ціни на оренду спецтехніки.
Постійним клієнтам – ЗНИЖКА!

Ми докладемо всіх зусиль для Вашої максимальної зручності!


2013 © СПЕЦТЕХНІКА